www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro zastoupení nadnárodní společnosti, výrobce špičkových technologií v oblasti TZB, hledáme šikovného obchodníka pro jižní Moravu

OBCHODNÍK - stavařina (TZB, m/ž)

Lokalita:  Jihomoravský kraj

Náplň práce:

• prodej TZB technologií do stavebních projektů (cílovým segmentem jsou firemní investoři, SVJ, BD apod.)
• zobchodování poptávek zaslaných potenciálními zákazníky
• akvizice nových zákazníků
• samostatné vedení obchodních případů od A d Z, včetně vypracování nabídek do VŘ
• ekonomické vyhodnocení zrealizovaných zakázek, reporting.

Požadavky:

• SŠ / VŠ, ideálně technického směru
• praktická zkušenost s prodejem do stavebních projektů nebo s prodejem technologických celků
• obchodní a technické myšlení
• výborné komunikační schopnosti a obchodní dovednosti, tah na branku
• ŘP sk. B.

Klient nabízí:
• zázemí stabilní společnosti
• automobil, notebook, mobilní telefon
• velmi dobré mzdové ohodnocení.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.