www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Naším klientem je středně velká výrobní společnost působící v zakázkové strojírenské výrobě. Pro posílení týmu hledáme šikovného technologa / žku.<br>

junior TECHNOLOG - strojírenská výroba (Táborsko, m/ž)

Lokalita:  Táborsko

Náplň práce:

• tvorba technologických postupů pro výrobu, tvorba výrobní dokumentace
• kontrola dodržování technologie ve výrobě
• vylepšování pracovních postupů pro zvýšení efektivity výroby
• normování pracovních úkonů
• analýza příčin vzniku výrobních vad a návrhy způsobu jejich odstranění apod.

Požadavky:

• Primárně hledáme bystrého juniora s kratší praxí, který má potenciál a kterého si zaučíme. Ale šanci dáme i zkušenému, „hotovému“ technologovi.
• Důležité je vzdělání technického směru (ideálně strojař), schopnost pracovat s výkresovou dokumentací, systematičnost a dobré komunikační dovednosti.
• Výhodou je schopnost práce v AutoCAD, Solid Works.

Proč je tato pozice lákavá?
• Máte perspektivu dlouhodobé spolupráce. Na trhu jsme již opravdu dlouho na naše špičkové výrobky spoléhají firmy jako např. Lovochemie, Nestlé, Wrigley, Coca Cola, Zentiva, Plzeňský Prazdroj a další.
• Budeme do Vás investovat. Jsme připravení investovat do Vašeho profesního i jazykového vzdělávání, ať můžete rychle profesně růst.
• Nehodíme Vás do vody stylem „a teď plav“. Od prvního dne Vám bude k dispozici nápomocný tým zkušených kolegů, s nímž budete spolupracovat.
• Dobrou práci umíme dobře ohodnotit.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.