www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Naším klientem je úspěšná společnost zabývající se komplexním řízením velkých investičních projektů ve stavebnictví. Pro projekty v Praze hledáme zkušeného technického dozora.<br>

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA (TDI) - velké projekty (m/ž)

Lokalita:  Praha, střední Čechy

Náplň práce:


• jako TDI budete pracovat na projektech výstavby residenčních a residenčně / komerčních budov v Praze.
• Kontrolovat kvalitu provedených prací a jejich postup dle harmonogramu, organizovat kontrolní dny a vypracovávat z nich protokoly, sledovat změny a vystavovat změnové listy, realizovat dílčí technické přejímky, dohlížet na odstranění vad a nedodělků, projednávat a koordinovat KZ, vést veškerou související dokumentaci, reportovat investorovi apod.


Požadavky:


• jako TDI pracujete alespoň 3 roky, výhodou je zkušenost s residenční výstavbou a komunikativní znalost angličtiny. Jedná se o externí formu spolupráce.Klient nabízí:
• výborné finanční ohodnocení
• zázemí velké stabilní společnosti.


Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.

© Consulta HR s.r.o., Všechna práva vyhrazena
created by Greep - internet solutions