www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Naším klientem je úspěšný výrobce technologických výrobních celků. Velká část produkce jde na export a právě pro exportní oddělení hledáme šikovného obchodníka / obchodnici.<br>

EXPORTNÍ OBCHODNÍK - strojírenské celky (Táborsko, Pelhřimovsko)

Lokalita:  dle bydliště kandidáta/ky

Náplň práce:

• Vašimi zákazníky budou výrobní firmy, ponejvíce v chemickém, farmaceutickém, potravinářském průmyslu – zejména v Evropě, z menší části i v Rusku a zemích bývalého SNS a v Asii. Těmto zákazníkům dodáme kompletní výrobní technologie.
• Nezabýváme se hromadnou výrobou alá automotive, ale zejména zakázkovou výrobou a dodáváme komplexní řešení na klíč. Díky tomu je práce různorodá a zajímavá.
• Budete rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky i vyhledávat nové. Zpracovávat nabídky do tendrů za podpory kolegů z odd. konstrukce, vyjednávat podmínky kontraktů a uzavírat smlouvy, účastnit se výstav a veletrhů, analyzovat cílové trhy a dle výsledků volit vhodnou obchodní strategii.

Požadavky:

• Jste zdatný obchodník s technickým backgroundem (velkou výhodou, nikoliv podmínkou je strojař) - budete prodávat technicky náročný produkt.
• Máte tah na branku, výborné komunikační dovednosti a jste schopen vést obchodní jednání v angličtině.
• Lehce preferujeme zkušeného exportního obchodníka, ale šanci dáme i bystrému juniorovi s kratší praxí, má-li v sobě výrazný potenciál.

Klient nabízí:
• výborné finanční ohodnocení
• zázemí stabilní společnosti
• další možnost profesního růstu
• automobil, notebook, mobilní telefon.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.