www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro renomovanou výtahářskou firmu hledáme šikovného servisního technika pro Brno a okolí.<br>

SERVISNÍ TECHNIK pro výtahářskou firmu (m/ž)

Lokalita:  Brno a okolí

Náplň práce:

• U zákazníků na Brněnsku budete provádět preventivní prohlídky výtahů, jejich údržbu + odstraňovat zjištěné závady po stránce elektro a mechanika.

Požadavky:

• Máte šikovné ruce, technické myšlení a praktickou zkušenost s montážemi nebo se servisem výtahů. Aktivní vyhl. 50 § 6 a řidičák sk. B.

PROČ JE PRO VÁS TATO POZICE ZAJÍMAVÁ:
• U nás máte perspektivu dlouhodobé spolupráce. Jsme na trhu dlouho, jsme silná a stabilně zisková společnost.
• Dobrou práci umíme nadstandardně zaplatit. Nejen mzdou, ale i bohatým balíčkem firemních benefitů.
• Dáme Vám dovolenou více než 5 týdnů v roce.
• Budeme do Vás investovat. Technické, jazykové i další vzdělávání je u nás samozřejmostí.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.