www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro společnost působící v zakázkové výrobě technologických celků hledáme šikovného obchodníka / obchodnici pro export.<br>

obchodník pro EXPORT (m/ž)

Lokalita:  dle bydliště kandidáta/ky

Náplň práce:

• Budete odpovídat za exportní aktivity firmy, zejména v Evropě, z menší části v Rusku a zemích bývalého SNS a v Asii.
• Pečovat o stávající zákazníky, vyhledávat nové.
• Firma se nezabývá hromadnou výrobou alá automotive, ale kusovou zakázkovou výrobou a dodává komplexní řešení na klíč.
• Každá zakázka je jiná a díky tomu je práce různorodá a zajímavá.
• Budete úzce spolupracovat s odd. konstrukce a výrobou.

Požadavky:

• Máte SŠ / VŠ technického směru
• 2 roky praxe v prodeji technických celků projektovým způsobem
• zdravé sebevědomí, výborné komunikační dovednosti a tah na branku, obchodní a technické myšlení.
• Jste schopen vést obchodní jednání v angličtině.

Klient nabízí:
• velmi dobré a motivující finanční ohodnocení
• další možnost vzdělávání a profesního růstu
• příjemné pracovní prostředí.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.