www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro zahraniční výrobní společnost se sídlem na Jihlavsku hledáme výrobního směnového mistra (nejedná se o automotive).<br>

výrobní SMĚNOVÝ MISTR - Jihlavsko (m/ž)

Lokalita:  Vysočina

Náplň práce:

• Budete plánovat a řídit chod výrobní směny (nepřetržitý výrobní provoz) tak, aby výroba běžela hladce a efektivně.
• Vést tým na směně, organizovat práci, kontrolovat dodržování BOZP a interních předpisů, úzce spolupracovat s ostatními směnovými mistry.

Požadavky:

• Máte SOU nebo SŠ technického zaměření
• už jste ve výrobní firmě na obdobné pozici pracoval (stačí i na pozici zástupce mistra) a jste schopen efektivně vést tým podřízených.
• Máte přirozenou autoritu, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti.

Klient nabízí:
• dobré mzdové ohodnocení
• možnost dalšího vzdělávání a dalšího profesního růstu
• příjemné pracovní prostředí.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.