www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro zahraniční společnost - dodavatel stavebních materiálů - hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/ku na pozici obchodní referent/ka.<br>

OBCHODNÍ REFERENT/KA - technické produkty

Lokalita:  Praha

Náplň práce:

• komunikace s klienty, dodavateli, subdodavateli
• zadávání objednávek do systému
• případné řešení reklamací
• kontrola faktur, atd.

Požadavky:

• praxe na podobné pozici min. 1 rok nebo na pozici v zákaznickém oddělení nebo logistickém, nákupním, atd.
• komunikativní, organizačně schopná a samostatná osobnost
• MS Office - uživatelská znalost

Klient nabízí:
• dobré mzdové ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí
• další možnost vzdělávání a profesního růstu.
• benefity - 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, mobilní telefon, pracovní doba Po - Pá, v Pátek jen do 14,30, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, atd.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.