www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro úspěšnou zahraniční společnost hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici referent nákupu a logistiky.

referent/ka LOGISTIKY A NÁKUPU

Lokalita:  Praha

Náplň práce:

• komunikace se zahraničními výrobci, objednávání zboží, řešení detailů objednávek
• zajištění dopravy, komunikace s dopravní firmou a skladem v ČR, odpovědnost za včasnost a kvalitu dodávek
• vedení administrativy související s nákupem a logistikou
• řešení reklamací
• reporting

Požadavky:

• SŠ / VŠ
• alespoň středně pokročilá angličtina (denní komunikace se zahraničními dodavateli, zejména psanou formou, občasné telefonáty)
• 1 až 2 roky praxe na pozici referenta nákupu a logistiky nebo obchodní referent, atd.
• dobrá uživatelská znalost práce s MS Office
• samostatnost, výborné komunikační a organizační dovednosti, pečlivost.

Klient nabízí:
- perspektivu v rostoucí a stabilní společnosti
- dobré mzdové ohodnocení
- práci v příjemném kolektivu a možnost dalšího vzdělávání.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.