www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro našeho prestižního klienta hledáme technického specialistu / tku &#8211; INTERNÍHO auditora se zaměřením na technické audity, BOZP, PO a protiexplozivní ochranu.<br>

specialista BOZP, PO - MEZINÁRODNÍ projekty (m/ž, Vysočina)

Lokalita:  Vysočina

Náplň práce:


• budete součástí auditorského týmu, který provádí inspekce ve výrobních závodech firmy (zaměření na BOZP, PO, protiexplozivní ochranu, technické audity – stroje, zařízení, technologie apod.)
• cca 65 % práce budete trávit na služebních cestách v zahraničí (Evropa, země bývalého SNS)


Požadavky:


• uvítáme jak zkušeného specialistu, tak i bystrého juniora s kratší praxí ve výše uvedených oblastech.
• Důležitá je VŠ technického směru, schopnost vést pracovní jednání v angličtině nebo němčině (úroveň min. B2) a ochota k častým zahraničním služebním cestám
• Samostatnost, flexibilita, bystrá hlava – učit se budete od senior auditorů na konkrétních projektech přímo v terénu.Klient nabízí:
- výborné mzdové ohodnocení,
- další možnost vzdělávání a profesního růstu
- balíček benefitů, atd.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle GDPR a ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Tímto také berete na vědomí, že odeslání vyplněného formuláře započne zpracování osobních údajů správcem. Kdykoli můžete svůj souhlas o zpracování osobních údajů odvolat. Odvolat souhlas lze vyplněním formuláře – odhlašovací formulář nebo zasláním informace na e-mail consulta@consultahr.cz. Následně dojde k výmazu osobních údajů a přijde Vám potvrzovací e-mail o výmazu vašich materiálů a všech údajů. Podrobné Informace o zpracování a ochraně osobních údajů najdete na našem webu – www.consultahr.cz.


Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.

© Consulta HR s.r.o., Všechna práva vyhrazena
created by Greep - internet solutions