www.consultahr.cz

Detail pracovní pozice

Pro renomovaného výrobce působího v zakázkové výrobě strojních &#8211; technologických celků, hledáme šikovného projektanta se zaměřením na elektro.<br>

PROJEKTANT - elektro (Táborsko, m/ž)

Lokalita:  Jihočeský kraj

Náplň práce:


• budete se podílet na navrhování průmyslových technologických systémů (jednotlivé části i kompletní technologické celky), tvorbě konstrukční a technické dokumentace - elektro, poskytování technické podpory obchodníkům při vypracování nabídek do tendrů, uvádění nových zařízení do provozu.


Požadavky:


• hledáme jak zkušené seniorské projektanty, tak i šikovné juniory s praxí např. při škole
• SŠ či VŠ (směr elektro, automatizace, strojařina),
• aktivní Vyhláška 50/1978 Sb.,
• znalost práce v CAD systémech.
• Angličtina minimálně na pasivní úrovni (schopnost práce s technickou dokumentací).Klient nabízí:
dobré mzdové ohodnocení
další možnost vzdělávání
příjemné pracovní prostředí, atd.


Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle GDPR a ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Tímto také berete na vědomí, že odeslání vyplněného formuláře započne zpracování osobních údajů správcem. Kdykoli můžete svůj souhlas o zpracování osobních údajů odvolat. Odvolat souhlas lze vyplněním formuláře – odhlašovací formulář nebo zasláním informace na e-mail consulta@consultahr.cz. Následně dojde k výmazu osobních údajů a přijde Vám potvrzovací e-mail o výmazu vašich materiálů a všech údajů. Podrobné Informace o zpracování a ochraně osobních údajů najdete na našem webu – www.consultahr.cz.


Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. V případě dalších vhodných pozic Vás budeme kontaktovat v případě, že zašlete životopis + kontaktní údaje (telefon, e-mail, atd.).

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.consultahr.cz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracovaní a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na consulta@consultahr.cz.

Kontakt:
Consulta HR s.r.o.
Vršovická 817/5, 101 00 Praha 10
E-mail: consulta@consultahr.cz.

© Consulta HR s.r.o., Všechna práva vyhrazena
created by Greep - internet solutions