www.consultahr.cz

EXTERNÍ PERSONALISTA

Služby pro střední a malé společnosti, které nemají vybudované personální oddělení nebo pro větší a velké společnosti, které potřebují pomoci v oblasti personalistiky z důvodu vytíženosti.

Kdy tuto službu využít?
Při snižování fixních nákladů společnosti. Přenesení odpovědnosti za celou personalistiku společnosti nebo za určitou část personalistiky.

Co služba zahrnuje?
Zajištění dodržování povinností zaměstnavatele dle Zákoníku práce. Vypracování nebo revize veškerých pracovněprávních dokumentů zaměstnavatele – pracovní smlouvy, interní směrnice, výpovědi, dohody o hmotné odpovědnosti a jiné dokumenty týkající se pracovněprávních vztahů. Posouzení firemních mzdových systémů, řešení zaměstnaneckých výhod. Nastavení systému odměn a bonusů. Specifikace pracovních míst, tvorba adaptačních procesů, zaškolování zaměstnanců. Tvorba individuálních i týmových kariérních plánů. Psychologické poradenství a podpora řešení pracovních i soukromých problémů. Atd.

Přínos pro Vás
Převezmeme kompletní zodpovědnost za ucelenou část aktivit nebo za celou personalistiku společnosti. Vyřídíme všechny pracovně-právní a administrativní záležitosti. Zajistíme archivaci a budeme spravovat všechny dokumenty. Zajistíme komunikaci s úřady. Veškeré informace zachováme v tajnosti. Vyhnete se úniku informací o odměňování lidí v rámci Vaší společnosti. Dojde ke snížení fixních nákladů společnosti.


 
 
 
 
 
 
 

© Consulta HR s.r.o., Všechna práva vyhrazena
created by Greep - internet solutions